Urząd Gminy w Zabrodziu

Strona główna

Aktualności

Zaproszenie na VII Sesję Rady Gminy Zabrodzie

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym  (Dz. U.  z 2018 r., poz. 994.) zwołuję  VII Sesję Rady Gminy Zabrodzie na dzień 30 maja  2019 r.   o godz. 1200 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zabrodziu.

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Zaproszenie na VII Sesję Rady Gminy Zabrodzie
Powiększ zdjęcie Słopsk,%2018.05.2019r.

Rajd o puchar Wójta Gminy Zabrodzie

W ubiegłą sobotę 18 maja 2019 r. na ternie Gminy Zabrodzie odbył się off-roadowy Rajd o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie organizowany przez 4x4 Sztorm Show oraz Wójta Gminy Zabrodzie.

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Rajd o puchar Wójta Gminy Zabrodzie

Ośrodek Interwencji Kryzysowej

 

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pn. „Wspieranie działalności Ośrodka Interwencji Kryzysowej oraz punktu konsultacyjnego dla osób będących w stanie kryzysu psychicznego i socjalnego” realizowane w okresie 01.02-31.12.2019 przez Stowarzyszenie „MONAR” Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie współfinansowane ze środków Powiatu Wyszkowskiego.

15 maja 2019
Czytaj więcej o: Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Wymiana pieców, kotłów i urządzeń grzewczych

Urząd Gminy Zabrodzie informuje o przedłużeniu terminu składania deklaracji uczestnictwa w programie dofinansowania wymiany pieców, kotłów i urządzeń grzewczych w domach jednorodzinnych w ramach Osi priorytetowej IV - Przejście na gospodarkę niskoemisyjną, Działanie 4.3 - Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza, Poddziałanie 4.3.1 - Ograniczanie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej, Typ projektów - Ograniczenie „niskiej emisji”, wymiana urządzeń grzewczych.

14 maja 2019
Czytaj więcej o: Wymiana pieców, kotłów i urządzeń grzewczych
Powiększ zdjęcie

I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych!

12 maja 2019 r. w Makowie Mazowieckim drużyna dziewcząt SP Zabrodzie brała udział w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Unihokeju (kat. dzieci - rocznik 2006 mł.). Zajęliśmy I miejsce!

13 maja 2019
Czytaj więcej o: I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych!

Wójt Gminy Zabrodzie poszukuje osoby na stanowisko konserwatora Oczyszczalni Ścieków w Gminie Zabrodzie

Wymagania:  obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, wykształcenie min. zawodowe, prawo jazdy kat. B, sumienność i odpowiedzialność, dobry stan zdrowia fizycznego i psychicznego.

Wymagania dodatkowe (porządane): prawo jazdy kat. T lub B+E, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień z zakresu instalacji kanalizacyjnych.

2 maja 2019
Czytaj więcej o: Wójt Gminy Zabrodzie poszukuje osoby na stanowisko konserwatora Oczyszczalni Ścieków w Gminie Zabrodzie