Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie

Zaproszenie

Urząd Gminy w Zabrodziu zaprasza mieszkańców Gminy na spotkanie informacyjne w sprawie możliwości dofinansowania inwestycji w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE). W chwili obecnej trwa nabór w ramach Działania 4.1 Odnawialne źródła energii - typ projektów „Infrastruktura do produkcji i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

22 lipca 2016
Czytaj więcej o: Zaproszenie
Powiększ zdjęcie

Turniej Charytatywny dla Kasi w Zabrodziu

Pamiętamy turniej piłkarski rozegrany dwa lata temu, kiedy to graliśmy dla Marioli Nadaj. Dziś zdrowa i sprawna Mariola spełnia swoje marzenia sportowe.  Pomysłodawca i realizator – Pan Grzegorz Szymański tym razem wystąpił z inicjatywą  na rzecz Kasi Kamińskiej.

21 lipca 2016
Czytaj więcej o: Turniej Charytatywny dla Kasi w Zabrodziu

Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w sprawie zasad wykorzystywania komunalnych osadów ściekowych w rolnictwie

W ostatnim czasie coraz częściej występują potwierdzone interwencje dotyczące nieprawidłowości w stosowaniu komunalnych osadów ściekowych w rolnictwie.

Stosowanie osadów ściekowych z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa stanowi wykroczenie, a w określonych przypadkach nawet przestępstwo, z racji zagrożenia  dla zdrowia ludzi i zwierząt, jakie mogą powodować osady ściekowe nie odpowiadające wymaganiom.

19 lipca 2016
Czytaj więcej o: Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w sprawie zasad wykorzystywania komunalnych osadów ściekowych w rolnictwie
Powiększ zdjęcie Jagodowe%20żniwa%20za%20brodem

Program Stypendiów Pomostowych

Lokalna Grupa Działania „Równiny Wołomińskiej” przystąpiła do XV edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Są to stypendia na pierwszy rok studiów dla tegorocznych maturzystów z terenu LGD „RW”. Wysokość stypendium dla jednego maturzysty wynosi 5 000zł wypłacane w 10 miesięcznych ratach po 500 zł.

8 lipca 2016
Czytaj więcej o: Program Stypendiów Pomostowych

Program stypendialny AGRAFKA

Program AGRAFKA realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji.

Celem przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.

8 lipca 2016
Czytaj więcej o: Program stypendialny AGRAFKA