Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie Karta%20dużej%20rodziny

Dołącz online do Karty Dużej Rodziny!

Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację online.

Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? To proste: wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

23 listopada 2015
Czytaj więcej o: Dołącz online do Karty Dużej Rodziny!

Stypendia socjalne

Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że od dnia 20 listopada do 18 grudnia 2015r. będą wypłacane stypendia socjalne na wnioski złożone w miesiącu wrześniu 2015 roku. Osoby, które otrzymały decyzje przyznające stypendium proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zabrodziu ul. Wł. St. Reymonta 45, tel. 29 757 12 27, od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.

20 listopada 2015
Czytaj więcej o: Stypendia socjalne

Konsultacje społeczne

Wójt Gminy Zabrodzie ogłasza konsultacje z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Przedmiot konsultacji:
Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2016 r. (program)
Gminny Program Przeciwdziałania Narkomanii na 2016 r. (program)

20 listopada 2015
Czytaj więcej o: Konsultacje społeczne
Powiększ zdjęcie

Narodowe Święto Niepodległości

Obchody 97 rocznicy odzyskania niepodległości, społeczność lokalna Gminy Zabrodzie rozpoczęła uroczystą mszą św. w intencji ojczyzny o godz. 9:00 w kościele parafialnym w Niegowie, odprawioną przez księży: Andrzeja Rybickiego oraz Andrzeja Wątrobę. Doniosły charakter nadała jej obecność pocztów sztandarowych szkół oraz Ochotniczych Straży Pożarnych.

18 listopada 2015
Czytaj więcej o: Narodowe Święto Niepodległości
Powiększ zdjęcie MODR

Szkolenie "Zasady wzajemnej zgodności w produkcji zwierzęcej oraz BHP w gospodarstwie rolnym”

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w listopadzie organizuje następujące szkolenie:  "Zasady wzajemnej zgodności w produkcji zwierzęcej oraz BHP w gospodarstwie rolnym”.

Szkolenie odbędzie się 24 listopada o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu ulica Reymonta 2.

17 listopada 2015
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Czytaj więcej o: Szkolenie "Zasady wzajemnej zgodności w produkcji zwierzęcej oraz BHP w gospodarstwie rolnym”

XIV konferencja pn. Odnawialne źródła energii na obszarach wiejskich

MODR w Warszawie Oddział Poświętne w Płońsku zaprasza na XIV konferencję pn. Odnawialne źródła energii na obszarach wiejskich. która odbędzie się 25 listopada 2015 r. w Centrum Edukacyjno – Konferencyjnym H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk

16 listopada 2015
MODR w Warszawie
Czytaj więcej o: XIV konferencja pn. Odnawialne źródła energii na obszarach wiejskich
Powiększ zdjęcie ZUS

Tydzień Przedsiębiorcy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jako instytucja rzetelnie i profesjonalnie realizująca swoje zadania, dąży do popularyzacji i udostępniania klientom informacji z zakresu ubezpieczeń społecznych. Temu celowi służą między innymi cyklicznie organizowane spotkania z przedsiębiorcami w ramach ,,Tygodnia Przedsiębiorcy’’.

Tegoroczna edycja ,,Tygodnia Przedsiębiorcy’’ odbędzie się we wszystkich placówkach Zakładu w dniach 23-27 listopada 2015 r. pod hasłem ZUS dla Biznesu, będzie skierowana zarówno do przedsiębiorców prowadzących działalność, jak też do osób planujących rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu.

13 listopada 2015
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Czytaj więcej o: Tydzień Przedsiębiorcy

Zaproszenie na XIII Sesję Rady Gminy Zabrodzie

Zaproszenie na XIII Sesję Rady Gminy Zabrodzie, która odbędzie się w dniu 16.11.2015. o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zabrodziu.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym ( Dz.U.2013 r. poz. 594 ze zm. ), zwołuję XIII Sesję Rady Gminy Zabrodzie, na dzień 16 listopada 2015 roku. o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy    w Zabrodziu.

12 listopada 2015
Czytaj więcej o: Zaproszenie na XIII Sesję Rady Gminy Zabrodzie