Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Prace obserwacyjno-pomiarowe w ramach programu monitoringu lasów

Ministerstwo Środowiska informuje, że w lasach wszystkich form własności na terenie całego kraju, w latach 2016-2020, będą prowadzane prace obserwacyjno-pomiarowe w ramach programu monitoringu lasów.

28 lipca 2016
Czytaj więcej o: Prace obserwacyjno-pomiarowe w ramach programu monitoringu lasów

Zaproszenie na Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Zabrodzie

Zapraszam na Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Zabrodzie Nr XXII, która odbędzie się w dniu 04.08.2016r. o godz. 830 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy  w Zabrodziu.

28 lipca 2016
Czytaj więcej o: Zaproszenie na Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Zabrodzie

Karta Dużej Rodziny

Wójt Gminy Zabrodzie Tadeusz Michalik informuje, że w Gminnym Osrodku Pomocy Społecznej w Zabrodziu RODZINY WIELODZIETNE mogą składać wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny*

27 lipca 2016
Czytaj więcej o: Karta Dużej Rodziny
Powiększ zdjęcie

XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie

24 lipca 2016 już o godz. 9:00 rozpoczęto tegoroczne zmagania pucharowe, udział w nich wzięło pięć zespołów z terenu Gminy Zabrodzie tj.: Dębinki, Obrąb, Mostówka, RAKI Zabrodzie, Lipiny. Rozgrywki przebiegały następująco:

27 lipca 2016
Czytaj więcej o: XIV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie
Powiększ zdjęcie

Bajka dla dzieci

14 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu aktorzy Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE  z Krakowa zaprezentowali historię małej, nieposłusznej Żabusi –  Hanusi. 

27 lipca 2016
Czytaj więcej o: Bajka dla dzieci
Powiększ zdjęcie

Zaproszenie

Wójt Gminy Zabrodzie zaprasza mieszkańców Gminy na spotkanie informacyjne w sprawie możliwości dofinansowania inwestycji w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE). W chwili obecnej trwa nabór w ramach Działania 4.1 Odnawialne źródła energii - typ projektów „Infrastruktura do produkcji i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

22 lipca 2016
Czytaj więcej o: Zaproszenie
Powiększ zdjęcie

Turniej Charytatywny dla Kasi w Zabrodziu

Pamiętamy turniej piłkarski rozegrany dwa lata temu, kiedy to graliśmy dla Marioli Nadaj. Dziś zdrowa i sprawna Mariola spełnia swoje marzenia sportowe.  Pomysłodawca i realizator – Pan Grzegorz Szymański tym razem wystąpił z inicjatywą  na rzecz Kasi Kamińskiej.

21 lipca 2016
Czytaj więcej o: Turniej Charytatywny dla Kasi w Zabrodziu