Inne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Ankieta dotycząca krajobrazu pospolitego

W związku z prowadzonymi pracami nad przygotowaniem Audytu Krajobrazu Województwa Mazowieckiego, Marszałek Województwa Adam Struzik zwraca się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie dotyczące krajobrazu pospolitego zgodnie z Europejską Konwencją Krajobrazową.
Państwa opinia w tej sprawie jest szczególnie istotna, gdyż dotyczy postrzegania przez Państwa najbliższego otoczenia i wspólnego dziedzictwa małych ojczyzn.

10 lipca 2019
Czytaj więcej o: Ankieta dotycząca krajobrazu pospolitego

Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV

Informacje i dokumenty w sprawie projektu budowy linii elektroenergetycznej 400 kV Ostrołęka - Stanisławów

4 lipca 2019
Czytaj więcej o: Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV
Przejdź do - Święto Rodziny w Gaju

Święto Rodziny w Gaju

W dniu 22 czerwca w Gaju odbyło się Święto Rodziny połączone z tradycją Nocy Świętojańskiej. Imprezę zorganizowali członkowie Koła Gospodyń Wiejskich Gajowianki dzięki wsparciu i życzliwości Wójta Gminy Zabrodzie Pana Krzysztofa Jezierskiego.
W Święcie Rodziny uczestniczyli mieszkańcy Gaju i okolicznych miejscowości oraz zaproszenie goście.
W programie imprezy uwzględniono m.in. konkursy i zabawy dla dzieci,tj. rzut do wianka, slalom w workach, konkurs balonowy, konkurs-podchody szukania kwiatów, którymi dzieci własnoręcznie ozdabiały wianki, przepływ na tratwie, malowanie twarzy.

2 lipca 2019
Czytaj więcej o: Święto Rodziny w Gaju
Przejdź do - Komunikat „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.

Komunikat „Kolei Mazowieckich – KM” sp. z o.o.

Linia nr 29 Tłuszcz – Ostrołęka

W dniach roboczych pomiędzy 1 a 26 lipca, w związku z pracami utrzymaniowo-naprawczymi, na poszczególnych odcinkach linii od Tłuszcza do Ostrołęki zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa.

24 maja 2019

Ośrodek Interwencji Kryzysowej

 

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pn. „Wspieranie działalności Ośrodka Interwencji Kryzysowej oraz punktu konsultacyjnego dla osób będących w stanie kryzysu psychicznego i socjalnego” realizowane w okresie 01.02-31.12.2019 przez Stowarzyszenie „MONAR” Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie współfinansowane ze środków Powiatu Wyszkowskiego.

15 maja 2019
Czytaj więcej o: Ośrodek Interwencji Kryzysowej
Przejdź do - I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych!

I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych!

12 maja 2019 r. w Makowie Mazowieckim drużyna dziewcząt SP Zabrodzie brała udział w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Unihokeju (kat. dzieci - rocznik 2006 mł.). Zajęliśmy I miejsce!

13 maja 2019
Czytaj więcej o: I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych!