Urząd Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

NOWE WZORY INFORMACJI O NIERUCHOMOŚCIACH I OBIEKTACH BUDOWLANYCH ORAZ DEKLARACJI NA PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI

Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że od dnia 01.07.2019 r. wprowadzono jednolite dla całego kraju, obowiązujące w każdej gminie wzory informacji o nieruchomościach i obiektach budowlanych – dla osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą oraz deklaracji na podatek od nieruchomości – dla osób prawnych i jednostek organizacyjnych (w tym spółek), które nie posiadają osobowości prawnej:

12 lipca 2019
Czytaj więcej o: NOWE WZORY INFORMACJI O NIERUCHOMOŚCIACH I OBIEKTACH BUDOWLANYCH ORAZ DEKLARACJI NA PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI

Zwrot podatku akcyzowego w 2019 r. – II TURA 2019

Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że  wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego na II turę należ składać w terminie od 1 sierpnia 2019 r. do 30 sierpnia 2019 r. 

10 lipca 2019
Czytaj więcej o: Zwrot podatku akcyzowego w 2019 r. – II TURA 2019

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Wójt Gminy Zabrodzie ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Zabrodziu.
Stanowisko: Inspektor ds. księgowości jednostek oświatowych
Termin składania dokumentów: 23.07.2019r. godz. 16:00

Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej

10 lipca 2019

Bezpłatna pomoc prawna - czasowa zmiana lokalizacji

Punkt BEZPŁATANEJ POMOCY PRAWNEJ w okresie od 15 lipca do 26 lipca 2019 zostaje przeniesiony do budynku URZĘDU GMINY W ZABRODZIU ul. Wł. St. Reymonta 51, I piętro pok.nr 12- środa, piątek w godz. 9.00-13.00

10 lipca 2019
Przejdź do - Kolejne święto JAGODY za nami

Kolejne święto JAGODY za nami

Po raz czwarty, w dniu 7 lipca na terenie boiska leśnego w Kicinach spotkali się amatorzy aktywnego wypoczynku. Jak co roku dominowała tematyka przyrody, krajobrazu, kultury i rekreacji. Współrealizatorzy podążając za głównym przesłaniem tego spotkania przygotowali liczne atrakcje.

10 lipca 2019
Czytaj więcej o: Kolejne święto JAGODY za nami

Szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – SUSZY

W związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego jakim jest susza Urząd Gminy Zabrodzie informuje o możliwości składania wniosków o dokonanie szacowania szkód w uprawach rolnych. Wnioski można pobrać poniżej lub w Urzędzie Gminy ul. Wł. St. Reymonta 51, pokój nr 4 i 1.

3 lipca 2019
Czytaj więcej o: Szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – SUSZY

KGW Gajowianki

Drodzy mieszkańcy Gminy Zabrodzie.
Projekt KGW Gajowianki został zakwalifikowany do finału programu Fundacji Tesco „Decydujesz,pomagamy”.W finale biorą udział jeszcze dwa inne projekty które walczą o grant w wysokości 5 tys. zł.

2 lipca 2019
Czytaj więcej o: KGW Gajowianki

Budowa sieci światłowodowej

W ramach realizowanego projektu w gminie Zabrodzie do sieci światłowodowej zostaną podłączone placówki oświatowe oraz gospodarstwa domowe (łącznie 571 punktów). Punkty adresowe zostały wskazane przez realizatora programu. Rada Gminy Zabrodzie podjęła uchwałę zmniejszającą opłaty dla wykonawców sieci światłowodowej co powinno spowodować wzrost liczby odbiorców o około 30%.

2 lipca 2019
Czytaj więcej o: Budowa sieci światłowodowej