Gminny Ośrodek Kultury

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Giełda zdrowia

5 kwietnia 2018

Informacja

Uprzejmie informuję czytelników oraz użytkowników, że dzień 29 stycznia 2018r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Zabrodziu, w zamian za dzień 6 stycznia, który przypadał w wolną sobotę.

 Gminna Biblioteka Publiczna w Zabrodziu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu tego dnia nie będą czynne.

Dyrektor
Małgorzata Wiśniewska

25 stycznia 2018
Przejdź do - XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W dniu 11 stycznia 2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu odbył się  dwudziesty pierwszy Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Przegląd rozpoczęli przedszkolaki z grup ,, Rybki” , ,,Żabki’’ i ,,Pszczółki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu prezentując poza konkursem swoje umiejętności wokalne w utworach m.in. ,,Świeć gwiazdeczko, mała świeć” , ,,Zielona choineczko” oraz ,,Bosy pastuszek”.

15 stycznia 2018
Czytaj więcej o: XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek
Przejdź do - Warsztaty świec żelowych

Warsztaty świec żelowych

Mikołajki już za kilka dni, skąd wziąć odpowiedni prezent ? Okazuje się że to wcale nie takie trudne. Przekonali się o tym uczestnicy „Warsztów świec żelowych”, które odbyły się 8 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu.

27 listopada 2017
Czytaj więcej o: Warsztaty świec żelowych
Przejdź do - Giełda Zdrowia i Urody

Giełda Zdrowia i Urody

W dniu 25 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Giełda Zdrowia i Urody.  W jego trakcie odbyła się prelekcja dotycząca typów urody i cery wraz z pokazem wykonania makijażu.

27 listopada 2017
Czytaj więcej o: Giełda Zdrowia i Urody
Przejdź do - Złote Gody w Zabrodziu

Złote Gody w Zabrodziu

18 listopada odbyła się uroczystość, którą tradycyjnie rozpoczęto Mszą Świętą w intencji jubilatów i ich rodzin w Kościele p.w. Świętej Trójcy w Niegowie, odprawioną przez Ks. Andrzeja Rybickiego – Proboszcza niegowskiej Parafii oraz Ks. Piotra Flegel - Proboszcza Parafii w Kicinach.

26 listopada 2017
Czytaj więcej o: Złote Gody w Zabrodziu